Kované rozetové kliky (4) - Kliky a doplňky
Rozetové kliky

Vyberte si u nás z originální nabídky kovaných rozetových klik. Všechny jsou od našeho ověřeného italského výrobce Galbusera. Tím je rodinná společnost s mnohaletou tradicí, citem pro dokonalost i skutečnou kvalitu. Právě proto, vám můžeme garantovat, že všechny námi nabízené rozetové kliky jsou vyrobeny z ručně kovaného železa. To je zárukou je...

Vyberte si u nás z originální nabídky kovaných rozetových klik. Všechny jsou od našeho ověřeného italského výrobce Galbusera. Tím je rodinná společnost s mnohaletou tradicí, citem pro dokonalost i skutečnou kvalitu. Právě proto, vám můžeme garantovat, že všechny námi nabízené rozetové kliky jsou vyrobeny z ručně kovaného železa. To je zárukou jejich vysoké odolnosti a dlouhé životnosti.

Unikátní jsou také po vizuální stránce. Svým designem vás zaujmou na první pohled. Nechybí jim elegance ani originalita. Samozřejmostí je výběr nejen z desítek různých modelů, ale také hned z několika barevných povrchů. Rozetové dveřní kliky dodáváme včetně dolních rozet, vrutů do dřeva a imbusového klíče. Vše potřebné je pro vás připraveno, stačí si už jen vybrat a poté kliku jednoduše namontovat.

Zobrazit

Rozetové kliky  Počet produktů: 50

na stránku
Zobrazeno 37 – 48 z 50 položek
Zobrazeno 37 – 48 z 50 položek