Kované kliky a doplňky

Kvalitní kované kování v rozetovém nebo štítovém provedení. V sortimentu najdete staré i moderní provedení. Jedná se o velmi kvalitní dveřní kování za nízkou cenu. Veškeré kování je masivní, ze železa, odolné vůči vlivům počasí, otěru a mechanickému poškození a tím jsou vhodné i do venkovního prostředí. Kované kování a kliky je možno použít na v...

Kvalitní kované kování v rozetovém nebo štítovém provedení. V sortimentu najdete staré i moderní provedení. Jedná se o velmi kvalitní dveřní kování za nízkou cenu. Veškeré kování je masivní, ze železa, odolné vůči vlivům počasí, otěru a mechanickému poškození a tím jsou vhodné i do venkovního prostředí. Kované kování a kliky je možno použít na vnitřní interérové nebo exteriérové dveře, na vrata, branky, brány a na vstupy do budov, kde lze osadit zámkem nebo vložkou. Dále je velmi populární montáž na sruby, chaty, chalupy, vinné sklepy a sklípky a tradiční historické vesnické sídla a domy. Jednoduchá montáž na Vaše dveře pomocí vrutů. K dispozici s řadou doplňků v jednotném stylu u okenních klik, madel a pantů, visacích zámků, klepadel, závor, čísel, věšáků, bezpečnostího kovaného kování, klik na posuvné systémy. Tím tvoříme ucelené designy a nejširší výběr doplňků na trhu.

Zobrazit

Kované kliky a doplňky  Počet produktů: 734

Podkategorie

 • Rozetové kované kliky

  Kvalitní kované kování v rozetovém provedení. V sortimentu najdete staré i moderní provedení. Jedná se o velmi kvalitní dveřní rozetové kování za nízkou cenu. Veškeré kování je masivní, ze železa, odolné vůči vlivům počasí, otěru a mechanickému poškození a tím jsou vhodné i do venkovního prostředí. Jednoduchá montáž na Vaše dveře pomocí vrutů.

 • Štítové kované kliky

  Kvalitní kované kování v štítovém provedení. V sortimentu najdete staré i moderní provedení. Jedná se o velmi kvalitní dveřní štítové kování za nízkou cenu. Veškeré kování je masivní, ze železa, odolné vůči vlivům počasí, otěru a mechanickému poškození a tím jsou vhodné i do venkovního prostředí. Jednoduchá montáž na Vaše dveře pomocí vrutů.

 • Okenní kované kliky

  Kvalitní kované okenní kování. V sortimentu najdete staré i moderní provedení. Jedná se o velmi kvalitní okenní kování za nízkou cenu. Veškeré kování je masivní, ze železa, odolné vůči vlivům počasí, otěru a mechanickému poškození. Některé z modelů lze použít na eurookna.

 • Kované bezpečnostní...
 • Kované lustry, lampy a...
 • Kované klepadla

  První dojem začíná vstupními dveřmi. Nechte je vyniknout a dopřejte návštěvníkům možnost zaklepat na Vaše dveře originálním způsobem. Kované klepadla mají v sobě kouzlo z minulosti a nestárnoucí eleganci s moderním nádechem. Vyberte si z klepadel, které vynikají svým designem a dokonalým řemeslným zpracováním z italské dílny.

 • Kovaná madla

  Kované madla, nejširší výběr na trhu, staré i moderní provedení. Jedná se o velmi kvalitní kované madla za nízkou cenu. Veškeré kování je masivní, ze železa, odolné vůči vlivům počasí, otěru a mechanickému poškození a tím jsou vhodné i do venkovního prostředí.

 • Kované petlice a závory

  S pomocí kovaných petlic a závor ochráníte svůj majetek, zabezpečíte dveře, vrata, sklepní prostory, zahradní branky, okenice ... Petlice a závory jsou oblíbené díky jednoduchému mechanismu a snadné instalaci. Klasické kované provedení se těší v dnešní době velké oblibě.

 • Kované věšáky
 • Kované doplňky
 • Kované panty a doplňky
 • Kované koule

  Moderní náhradou za klasické dveřní kování jsou kované koule. Vybrat si můžete otočné nebo pevné koule ze široké škály povrchových úprav a dle vlastního výběru je kombinovat s klikami, které nejlépe zapadnou do Vašeho interiéru či exteriéru. Kované koule dobře snášejí vysokou zátěž a jsou originálním doplňkem Vašeho domova.

 • Kované nábytkové úchytky

  Kované nábytkové úchytky

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 734 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 734 položek