Kované bezpečnostní kování na dveře - Kliky a doplňky
Kované bezpečnostní kování

Žádné vstupní a bezpečnostní dveře se bez bezpečnostního kování neobejdou. Jeho primární funkcí je ochránit zámek i cylindrickou vložku před cíleným poškozením a nežádaným vstupem. Proto by mělo každé bezpečnostní kování splňovat určitý stupeň bezpečnosti. Ručně kované železo má ty nejlepší předpoklady tomu, aby dokázalo dostát vysokým nárokům n...

Žádné vstupní a bezpečnostní dveře se bez bezpečnostního kování neobejdou. Jeho primární funkcí je ochránit zámek i cylindrickou vložku před cíleným poškozením a nežádaným vstupem. Proto by mělo každé bezpečnostní kování splňovat určitý stupeň bezpečnosti. Ručně kované železo má ty nejlepší předpoklady tomu, aby dokázalo dostát vysokým nárokům na jeho funkčnost. Stačí si vybrat vhodný tvar a barevný povrch podle dveří, na které bude kování umístněno. Nemusí dveře pouze chránit, může je zároveň i zdobit.

Zobrazit

Kované bezpečnostní kování  Počet produktů: 70

Podkategorie

  • Štítové kování

    Kované bezpečnostní štítové kování

  • Rozetové kování

    Kované bezpečnostní rozetové kování

  • Ochranné kování

    Ochranné kování je možné použít pro vchodové, ale i další vstupní dveře u bytů či domů. Může ho mít například i vstupní branka. Uplatnění najde všude, kde se předpokládají zvýšené nároky na zachování bezpečnosti. Ochranné kování z ručně kovaného železa může působit masivně, avšak elegantně zároveň. Hodí se proto téměř k jakémukoli typu dveří, ale i branek. Stačí vybrat tu správnou barevnou kombinaci a pak už se jen stačí spolehnout na jeho stoprocentní funkčnost.

na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 70 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 70 položek